PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388005}
6,4 7 099
ocen
6,4 10 1 7099
Franklyn
powrót do forum filmu Franklyn

jaka role odegrał woźny, który sprzątał w szpitalu?

ocenił(a) film na 6
karoolcccia

też się nad tym zastanawiałem, ten sam woźny sprzątał też w kościele.

karoolcccia

Ten film tak naprawdę po seansie pozostawia tyle niedomówień, ze głowa mała :P

ocenił(a) film na 10
karoolcccia

To jest taka postać łącząca dwa światy, neutralna, z którą może główny bohater pogadać. Która nie wpływa bardzo na fabułę i nie gra głównej roli, nie wiem jak się to fachowo nazywa. W wielu filmach jest ktoś taki kto właśnie gdzieś sprząta, to wszystko widzi, nie ingeruje bardzo tylko podpowiada.

jan_walczak

Wydaje mi się że on miał za zadanie połączyć ze sobą Milo i Emilię. Dużo gadano w filmie o przeznaczeniu, woźny był obserwatorem, miał notatnik, w którym coś zapisywał... Widział wytwór wyobraźni Milo, więc musi być czymś w rodzaju ducha, w końcu potem nagle znika po wykonaniu zadania. Chciał pomóc Emilii w szpitalu. Ostrzegał ją żeby zerwała z próbami samobójczymi, bo "chodzi o ludzi których jeszcze nie spotkałaś". To moja teoria :)

ocenił(a) film na 6
karoolcccia

A może to po prostu Bóg, któremu zamaskowana postać zarzucała, że go nie ma a on tam cały czas był, obserwował i delikatnie wpływał na losy świata nie ingerując bezpośrednio a dając ludziom dobre rady.

veldrinian

Na pewno prawidłowa odpowiedź jest mniej kretyńska :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
veldrinian

Masz rację, Veldrinian, to był Bóg. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones